O MNIE

Mgr Joanna Fiut - logopeda, Certyfikowany Terapeuta Innowacyjnej Metody Elektrostymulacji Zewnętrznej i Wewnętrznej w Logopedii, pedagog specjalny - specjalista terapii pedagogicznej i rewalidacji indywidualnej, nauczyciel.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, gdzie uzyskałam tytuł magistra terapii pedagogicznej i rewalidacji indywidulanej, chcąc podnieść swoje kwalifikacje ukończyłam studia podyplomowe w zakresie logopedii również na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.

Swoje doświadczenie zdobywałam w krakowskich gabinetach pod fachowym okiem logopedów, terapeutów Metody Krakowskiej®. Bogate doświadczenia przyniosła mi także praca z własnymi dziećmi, dzięki której swoją wiedzę teoretyczną mogłam sprawdzić w praktyce.

Prowadzony przeze mnie Gabinet Diagnozy i Terapii Logopedycznej i Pedagogicznej "Logostacyjka" jest miejscem, w którym realizuję swoje pasje. Pracę terapeutyczną łączę z nieustannym odkrywaniem potencjału tkwiącego w dziecku. Każdy, nawet najmniejszy sukces moich pacjentów, zarówno tych młodszych jak i starszych, dostarcza mi wiele radości i satysfakcji, motywując mnie do dalszego działania. Podczas pracy terapeutycznej skupiam się na stymulacji wszystkich sfer rozwojowych. Nie możliwe jest oddzielenie funkcji poznawczych, gdyż mają one na siebie wpływ i wzajemnie się warunkują, zaburzenia w jednej sferze wiążą się z zaburzeniami w innej.

Swoją ofertę kieruję do rodziców (niemowląt, wcześniaków) chcących zapobiec rozwinięciu się u swoich dzieci różnego rodzaju zaburzeń a także do dzieci, młodzieży i osób dorosłych.

Do postawienia rzetelnej diagnozy służą mi standaryzowane testy. W terapii wykorzystuję profesjonalne pomoce logopedyczne oraz materiały autorskie.

W trosce o wysoki standard prowadzonej terapii logopedycznej i pedagogicznej, stale podnoszę swoje kwalifikacje, biorąc udział w różnorodnych szkoleniach i warsztatach.

ZAPRASZAM DO KORZYSTANIA Z MOICH USŁUG